“Bir Sahiplenme Hikayesi” İsimli Belgeselimizin Gala Gecesini Granda Pera Emek Sahnesinde Yaptık.
- 2 Mart 2022
- Posted by: Muze Yonetimi
- Categories: Basında Biz, Duyurular
Yorum yapılmamış
![](https://www.kenanyavuzetnografyamuzesi.org/wp-content/uploads/2022/03/gala-gecesi.jpg)
“Müzemizin kuruluşundan Avrupa’da Yılın Müzesi ödülüne uzanan yolculuğunu ve Kadim Anadolu Kültürünün izlerini anlatan “Bir Sahiplenme Hikayesi” isimli belgeselimizin gala gecesini Granda Pera Emek Sahnesinde yaptık.