Bayburt Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte kurduğumuz Bayburt Müzik Akademimizdeki çocuklarımızdan 23 Nisan mesajı: “El ele”
- 24 Nisan 2020
- Posted by: Muze Yonetimi
- Category: Duyurular
Yorum yapılmamış
![](https://www.kenanyavuzetnografyamuzesi.org/wp-content/uploads/2020/09/milli-eg.jpg)
Bayburt Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kenan Yavuz Etnografya Müzesi ile birlikte yürüttüğümüz Bayburt Müzik Akademisi öğrencileri ve öğretmenleri Ezgi Odabaş’ın hazırladığı 23 Nisan klibi bu zor günleri fiziksel olmasa da ‘ EL ELE’ atlatacağımızı hatırlatıyor bize…